اطلاعیه فروشگاه
با سلام شما میتوانید با هر بار خرید و ثبت ایمیل خود از تخفیفات ویژه بهره مند گردید. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

بررسی و شبیه سازی موتور هیسترزیس در متلب Matlab

توضیح کوتاه:
پروژه کارشناسی با موضوع بررسی وشبيه سازی موتورهيسترزيس توسط نرم افزار matlab

دسته بندی: فنی و مهندسی » برق ، الکنرونیک ، مخابرات
فرمت فایل اصلی: doc , docx , ppt , mdl , mfile
حجم فایل: 5.76 مگا بایت
نوع فایل: نرم افزار
کرک (لایسنس): ندارد
قیمت: 450,000 ریال

پس از پرداخت لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده میشود.

پرداخت و دانلود
توضیحات فایل

كاربرد موتور هيسترزيس در سيستم هاي دقيق، نظير ناوبري اينرسي  و ثبت كننده هاي ويدئويي مستلزم داشتن ديناميك سريع و كنترل دقيق اين موتور است. سيستم كنترل برداري يك سيستم كنترلي حلقه بسته است كه سبب افزايش سرعت پاسخ سيستم ميشود و در واقع با استفاده از آن موتورهاي جريان متناوب به صورت موتور جريان دائم در نظر گرفته مي شوند. موتورهاي جريان دائم در كاربردهاي بسياري كه نياز به كنترل دقيق و ديناميك سريع پاسخ است مورد استفاده قرار مي گيرند. اما با توجه به معايب بسيار موتورهاي جريان دائم، نظير هزينه زياد تعمير و نگهداري؛ استفاده از موتورهاي جريان متناوب در سيستم هاي درايو مورد توجه قرار گرفته است. بنابراين، روش كنترل برداري نيز براي بهبود عملكرد موتورهاي جريان متناوب مورد استفاده قرار گرفته است.

موتور هيسترزيس به طور گسترده اي در كاربردهاي با موتورهاي كوچك استفاده می شود. اين موتور ساختمان ساده اي دارد، با يك سيم پيچي معمولي براي استاتور و يک حلقه هيسترزيس براي رتور. اين موتور از راه اندازي تا سرعت سنكرون، گشتاور ثابتي توليد مي كند و با هر باري كه شتاب بگيرد ، مي تواند به سنكروني سم برسد . جريان راه اندازی آن به طور معمولا از8/1  برابر جريان بار كامل كمتر است . در ضمن موتور هیسترزیس حين عملكرد در عمل بدون نويز است.

اين مزايا سبب انتخاب اين موتور براي رنج وسيعي از كاربردهاي صنعتي و درايوهاي با سرعت قابل تنظيم مي شودبه دليل كاربرد صنعتي و دقيق موتور، بحث كنترل آن از اهميت ويژهاي برخوردار است. این پروژه شبیه سازی عملکرد و کنترل این موتور را نشان می دهد.


راهنمای استفاده
فرصت را از دست ندهید و همین حالا خرید کنید. با پرداخت آنلاین، لینک فایل بلافاصله نمایان گردیده و فایل به ایمیل شما نیز ارسال می گردد. درصورتی که قبلا از ما خرید کرده باشید می توانید با استفاده از بخش تماس با ما و ارسال کد رهگیری قبلی از 10 درصد تخفیف به ازای هر خرید بهره مند گردید.

محتوای فایل
شامل 113صفحه فایل word همراه با فهرست مطالب و ... 7 عدد فایل شبیه سازی matlab به همراه توضیحات کامل شبیه سازی 28 صفحه فایل ارائه پاورپوینت

محصولات مشابه

سایر فایل های دسته فنی و مهندسی